Zoek
Menu sluiten
Terug

Mobiele Showroom Hikvision

Fever screening

Benieuwd naar de nieuwste technologieën bij Hikvision?

In de huidige omstandigheden moeten organisaties het aantal mensen dat hun ruimte binnenkomt beheersen, soms volgens lokale regels. Het gebruik van technologie kan een monitoringoplossing zijn om dit te beheren, bijvoorbeeld door te waarschuwen wanneer er meer mensen aanwezig zijn. People Counting-camera's zijn beschikbaar voor zowel binnen- als buitengebruik om deze bewaking te vergemakkelijken.

De informatie hiervan kan ook worden weergegeven op Digital Signage-schermen, voor scenario's waarin transparantie en publieke bewustwording centraal staan. 

Donderdag 9 juli kwam Hikvision met een mobiele showroom bij ons filiaal te Zedelgem langs om continue demonstraties te geven van deze oplossingen:

  • Temperatuur screening   
  • Flow control (aantal personen in winkel)
  • Camerabewaking (standaard en acusense)
  • Toegang met gezichtsherkenning
  • Videofonie
  • Alarm op basis van gezichtsherkenning
  • Systemen voor retail

Enkele sfeerbeelden:

Hikvision showroom buiten

Hikvision mobiele showroom binnen